• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

Vrouwennetwerk Rijnstreek

het netwerk voor vrouwelijke professionals

  • Home
  • Over VNR
    • Waarom VNR
    • Geschiedenis
    • Bestuur
    • Programmacommissie
  • Leden
    • Wachtwoord wijzigen
  • Programma
  • Terugblik
  • Eregalerij
    • Nominaties Netwerkster van het Jaar 2022
  • Nieuws
  • Contact
  • Inloggen

VNR maakt operatie Marhen mogelijk

Terugblik · 20 december 2017

Deze december-netwerkavond genoten we van een kerstdiner met meerdere mooie gerechten. Nieuw lid Marieke Hendrix stelde zich uitgebreid voor. Welkom Marieke. Manon Brugman
en Sanne Rodijk verzorgden tijdens deze avond een presentatie over het werk van Stichting Kolewa. Stichting Kolewa zet zich m.n. in voor kinderen met schisis, dove kinderen en kinderen met brandwonden. Met elkaar hebben we het mooie bedrag van 765 euro bij elkaar gebracht, waarmee de operatie van Marhen in ieder geval bekostigd kan worden. Een mooi resultaat.

Categorie: Terugblik

Vorig bericht: « Een inkijkje in de wereld van aanbestedingen
Volgend bericht: ‘Netwerken en Verbinden’ »

Primaire Sidebar

Programma

  • Netwerkavond 'A Woman's Voice'

  • Netwerkavond 'A Woman's Voice'
  • Datum: 13-09-2022
    Tijd: 18:00 - 21:30
  • Bordje vol. Hoe bewaak jij je grenzen?

  • Bordje vol. Hoe bewaak jij je grenzen?
  • Datum: 12-10-2022
    Tijd: 18:00 - 22:00
  • Vrije netwerkavond

  • Vrije netwerkavond
  • Datum: 10-11-2022
    Tijd: 18:00 - 22:00

Zoek leden

Zoeken naar:

Inloggen



Wachtwoord vergeten?

Verfrissende mix

Wat voor mij er uit sprong bij Vrouwennetwerk Rijnstreek is vooral de verfrissende mix van zelfstandig ondernemers en professionals in loondienst. De leden zijn zonder uitzondering serieus met hun vak bezig en hebben ook de drive om in een netwerk zoals VNR de combinatie van hun expertises een vruchtbaar vervolg te geven. Het programma is steeds afwisselend, waardoor je regelmatig op een andere manier met de overige leden kennismaakt. Voor mij heeft die diepgang echt meerwaarde.

Karen Visser
New Broom

Verbindingen en uitwisseling

Vrouwennetwerk Rijnstreek brengt mij in contact met vrouwelijke professionals in de regio rondom Alphen aan den Rijn. Binnen het netwerk leg ik actief en enthousiast verbindingen op inhoud en tussen mensen. Want met het uitwisselen van informatie en het delen van contacten kom ik een stap verder in mijn werk en privéleven.

Merlijn Bles
ZonMw

Volop inspiratie

Inmiddels ben ik al ruim 20 jaar lid van Vrouwennetwerk Rijnstreek en dat is niet voor niets. We delen zakelijke en persoonlijke zaken. Na afloop van de netwerkbijeenkomsten ga ik altijd met volop energie en inspiratie naar huis.

Adrie den Hertog
Zin In Webdesign

Professioneel, betrokken

In februari 1994 werd ik lid. Nu, na 24 jaar, ben ik nog steeds lid. Het netwerk is een gemengd gezelschap van actieve en enthousiaste vrouwen. Ik kan er zakelijke en privé kwesties bespreken in een vertrouwelijk en ongedwongen sfeer. Het is een professioneel, betrokken, gezellig en warm netwerk.

Marga Douben
Praktijk op Weg

Ambitieuze, ondernemende vrouwen

Ik ben lid geworden van VNR om ambitieuze, ondernemende vrouwen te leren kennen in mijn directe woonomgeving.  De diverse vakgebieden van de leden, de kennisuitwisseling en de goede sfeer, zorgen er voor dat ik graag deel uit maak van dit netwerk.

Corina Oortwijn
Ministerie Binnenlandse Zaken/ Logius

Footer

Contact

Secretariaat
Ruisdaelstraat 43
2406TB Alphen aan den Rijn
info@vrouwennetwerkrijnstreek.nl

De eerstkomende activiteit

  • Netwerkavond 'A Woman's Voice'
  • Netwerkavond 'A Woman's Voice'

  • Datum: 13-09-2022
    Tijd: 18:00 - 21:30
  • Aanmelden

Terugblik activiteiten

  • Zomeruitje – minivakantie in het Zaanse Rietveld
... meer terugblikken

Inloggen leden



Wachtwoord vergeten?

© 2022 Vrouwennetwerk Rijnstreek - Realisatie website: Zin In Webdesign - Huisstijl: Van Caetenburgh- Privacyverklaring