• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

Vrouwennetwerk Rijnstreek

het netwerk voor vrouwelijke professionals

  • Home
  • Over VNR
    • Waarom VNR
    • Geschiedenis
    • Bestuur
    • Programmacommissie
    • Verkiezing Netwerkster van het Jaar 2023
  • Leden
    • Wachtwoord wijzigen
  • Programma
  • Terugblik
  • Eregalerij
  • Nieuws
  • Contact
  • Inloggen

Een fris begin van de zomer

Terugblik · 24 juni 2018

Op de langste dag, 21 juni, hielden we ons jaarlijkse zomeruitje. Ditmaal gingen we naar de Sortimentstuinen Harry van der Laar in Boskoop. Na een heerlijk tapasbuffet van Marrakech@Home in de Proeftuin kregen we een rondleiding met uitgebreide uitleg door de Sortimentstuinen. Voor meerdere aanweizigen vormde het bezoek aan de tuin een inspiratiebron voor de eigen tuin. Daarnaast was het mogelijk om een ritje te maken door de polder op de step of op de elektrische loopfiets. Het was helaas behoorlijk koud voor de tijd van het jaar, zodat we niet van het terras konden genieten, maar het was erg gezellig met elkaar en ook leuk dat er een aantal oud-leden bij aanwezig waren. Tevens namen we officieel afscheid van voorzitter Monique Morree. Gelukkig is Sandra de Leeuw bereid om voorlopig als interim de honneurs waar te nemen. Na de zomer zien we elkaar terug voor wederom een interessante theme-bijeenkomst  met Siets Bakker met ‘Rake vragen’.

Categorie: Terugblik

Vorig bericht: « Wil jij vaker in de media? Steek dan je hoofd boven het maaiveld…
Volgend bericht: Met één simpele vraag de stilstand eruit »

Primaire Sidebar

Programma

  • Netwerkbijeenkomst 11 april 2023

  • Netwerkbijeenkomst 11 april 2023
  • Datum: 11-04-2023
    Tijd: 18:00 - 22:00
  • Themabijeenkomst 11 mei 2023

  • Themabijeenkomst 11 mei 2023
  • Datum: 11-05-2023
    Tijd: 18:00 - 22:00
  • VNR Zomeruitje 21 juni 2023

  • VNR Zomeruitje 21 juni 2023
  • Datum: 21-06-2023
    Tijd: 18:00 - 22:00

Zoek leden

Zoeken naar:

Inloggen



Wachtwoord vergeten?

Volop inspiratie

Inmiddels ben ik al 25 jaar lid van Vrouwennetwerk Rijnstreek en dat is niet voor niets. We delen zakelijke en persoonlijke zaken. Na afloop van de netwerkbijeenkomsten ga ik altijd met volop energie en inspiratie naar huis.

Adrie den Hertog
Zin In Webdesign

Ambitieuze, ondernemende vrouwen

Ik ben lid geworden van VNR om ambitieuze, ondernemende vrouwen te leren kennen in mijn directe woonomgeving.  De diverse vakgebieden van de leden, de kennisuitwisseling en de goede sfeer, zorgen er voor dat ik graag deel uit maak van dit netwerk.

Corina Oortwijn
Ministerie Binnenlandse Zaken/ Logius

Professioneel, betrokken

In februari 1994 werd ik lid. Nu, na 24 jaar, ben ik nog steeds lid. Het netwerk is een gemengd gezelschap van actieve en enthousiaste vrouwen. Ik kan er zakelijke en privé kwesties bespreken in een vertrouwelijk en ongedwongen sfeer. Het is een professioneel, betrokken, gezellig en warm netwerk.

Marga Douben
Praktijk op Weg

Verfrissende mix

Wat voor mij er uit sprong bij Vrouwennetwerk Rijnstreek is vooral de verfrissende mix van zelfstandig ondernemers en professionals in loondienst. De leden zijn zonder uitzondering serieus met hun vak bezig en hebben ook de drive om in een netwerk zoals VNR de combinatie van hun expertises een vruchtbaar vervolg te geven. Het programma is steeds afwisselend, waardoor je regelmatig op een andere manier met de overige leden kennismaakt. Voor mij heeft die diepgang echt meerwaarde.

Karen Visser
New Broom

Verbindingen en uitwisseling

Vrouwennetwerk Rijnstreek brengt mij in contact met vrouwelijke professionals in de regio rondom Alphen aan den Rijn. Binnen het netwerk leg ik actief en enthousiast verbindingen op inhoud en tussen mensen. Want met het uitwisselen van informatie en het delen van contacten kom ik een stap verder in mijn werk en privéleven.

Merlijn Bles
ZonMw

Footer

Contact

Secretariaat
Valkenburgerlaan 73
2771 CX Boskoop

info@vrouwennetwerkrijnstreek.nl

De eerstkomende activiteit

  • Netwerkbijeenkomst 11 april 2023
  • Netwerkbijeenkomst 11 april 2023

  • Datum: 11-04-2023
    Tijd: 18:00 - 22:00
  • Aanmelden

Terugblik activiteiten

  • Terugblik Internationale Vrouwendag 5 maart 2023
... meer terugblikken

Inloggen leden



Wachtwoord vergeten?

© 2023 Vrouwennetwerk Rijnstreek - Realisatie website: Zin In Webdesign - Huisstijl: Van Caetenburgh- Privacyverklaring